Letni budyń

Posted in Uncategorized  by admin
September 18th, 2019

Myć owoce i umieścić to wszystko (z wyjątkiem truskawek) w dużym garnku z cukrem pudrem i 3 łyżki wody. Lekko ogrzewać przez 3 minuty, aż sok z owoców zaczyna przenikać na zewnątrz. Dodaj truskawki i gotować przez 2 minuty dłużej. Zlać sok z owoców przez sito ustawiony na dużej miski. Smak sok i dodać trochę więcej cukru, jeśli jest to konieczne.
Linia A: 1,2-litrowy basenu budyń z podwójną warstwą folią, pozostawiając nakładania wokół góry. Zdjąć skórkę z brioche i pokroić chleb do 1cm grubości plastry wzdłuż długości bochenka. Wytnij 1 plaster w pół na szerokości i wykończenia narożników, aby pasowały do ​​podstawy miski – być może trzeba użyć obu placów, przycięte na wymiar.
Przycinania kawałki do odpowiedniej długości do linii boków pojemnika. Aby zmontować pudding, zanurzyć plastry brioche do soku owocowego, a następnie wykorzystać je do linii basenu. Zacznij od dolnej części, a następnie położyć nasączone prostokąty brioche wzdłuż boków miski. Jeśli masz jakiekolwiek luki pozostawione na koniec, patch nich z dowolnej pozostałej brioche, ale upewnij się, że można zaoszczędzić trochę dla podstawy.
Wskazówka owoce do wyłożonego basenu. Zakończyć pudding z warstwą brioche uczynić bazę, a następnie polać pozostałą ciecz. Owiń folią spożywczą zwisającą nad szczytem.
Umieścić niewielką płytę, która będzie pasował na górze zbiornika, nad folią spożywczą i zważyć dół z 2 x 400g puszki pomidorów i fasoli. Pozostawić budyń ociężałe w lodówce przez co najmniej kilka godzin lub na noc, jeśli to możliwe.
Służyć, rozpakować folię spożywczą i włóż płytę obsługujących ponad budyniu. Odwrócić go, wyjmij miskę i delikatnie odrywać się folią spożywczą. Podawać w plasterki z gęstą śmietaną, jeśli chcesz.
Tłumacz Google dla Firm:Narzędzia dla tłumaczyTłumacz stronNarzędzie analizy rynków

[hasła pokrewne: ryba o zielonych ościach, badanie ryba o zielonych ościach, eskulap zabierzów ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: eskulap zabierzów ryba o zielonych ościach ryba w papilotach