Mini placki wieprzowe z piccalilli

Posted in Uncategorized  by admin
September 19th, 2019

Rozgrzej piekarnik do 200C / 180C wentylator / gaz 6. Linia każdy otwór z 12-dołkowego eklery cyny z cienkim paskiem do pieczenia na Bliskim to wystarczająco długo, aby końce wystawały centymetr lub dwa – używać odrobiną masła trzymać w miejscu. Rozwałkować dwie trzecie ciasto na lekko posypanej mąką powierzchni i wyeliminowania 12 x 10cm koła (być może trzeba będzie przerzut ozdób). Nacisnąć kółko do każdego otworu do linii.
Posypać 1 łyżeczki bułki tartej do podstawy każdego tortu. Wskazówka pozostałe okruchy do miski. Wycisnąć w mięsie kiełbasy, odrzucając skórki wraz z boczkiem, buzdygan, pieprzu, szałwii i tylko trochę soli. Dostać w swoje ręce i zacieru i squish wszystko razem aż panierka nie tylko o zniknął. Podzielić mieszaninę między otworami, pakowania mocno i kształtowania się kopułą pośrodku.
Rozwałkować ciasto i pozostałą stłumienia 12 x 7cm kręgi. Szczotka z małego jajka i dodać do każdej góry pie, jaja wadą trzymać ostrożnie naciskając krawędzie ciasta razem z uszczelką. Szczotka z więcej jaj (nie wyrzucać resztki) i posypać sezamem. Piec przez 30 minut na złoty kolor, a następnie ostrożnie wyjąć ciasta z cyny, używając pergamin kończy pomóc podnieść je. Siedzieć na pergaminie wysadzanej blasze, odświeżyć cały bokach z większą jajkiem i umieścić z powrotem w piecu przez 8 minut. Chłodny zupełnie czym jeść piccalilli lub ulubionej marynaty.

[hasła pokrewne: jak obrać flądrę, przypalona patelnia od spodu soda, w naczyniu o wysokości 20 cm znajduje się pewna ciecz ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jak obrać flądrę przypalona patelnia od spodu soda w naczyniu o wysokości 20 cm znajduje się pewna ciecz